Temat: [C-MAX 2007-2010] szapranie autem podaczas jazdy 2.0TDCI
View Single Post
Stary 22-03-2014, 21:52   #7
maciek.kolega
ford::beginner
 
Avatar maciek.kolega
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Focus Titanium+Ghia
Silnik: 2.0Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 20
Domyślnie Odp: szapranie autem podaczas jazdy 2.0TDCI 2008

U mnie komputer nie wykazał żadnych błędów.Typowe uszkodzenie mechaniczne.Najgorsze jest to że w dieslach pierdzieli sie dosłownie wszystko(cały osprzet silnika) wszyscy znajomi co mają diesle borykają się z jakims problemem.Kupując diesla decydujesz się na niskie spalanie ale ciągłe kłopoty co najgorsze baaardzo kosztowne w naprawieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem w życiu 6 aut i Focus Mk2 jest moim pierwszym dieslem w życiu.Wiem że jest to mój pierwszy i OSTANI diesel.Wolę żeby auto palilo więcej ale żeby sie nie psuło (kultura pracy benzyny też jest o wiele lepsza)Poprzednio miałem Focusa Mk1 2.0 benzyne i w porównaniu z MK2 było to auto genialne wdzięczne i nie psujące się a miałem go 4,5 roku.Prócz napraw eksploatacyjnych typu filtry oleje napełnienie i odgrzybienie klimy lałem w niego i jechałem i czerpałem z niego niesamowitą przyjemnosć z jazdy.W Mk2 w wersji Dieslowskiej jest wręcz odwrotnie.Ciągle żyje z myslą że zaraz znowu się cos popsuje baaardzo kosztownego.Dla osób prywatnych nie przekraczających 20 000km rocznie benzyna jest lepszym rozwiązaniem.

Ostatnio edytowane przez maciek.kolega ; 23-03-2014 o 07:13
maciek.kolega jest offline   Odpowiedź z Cytatem