View Single Post
Stary 15-04-2017, 12:12   #4
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Mondeo mk5, hybryda - opinie o aucie

Właśnie moja jazda dzienna to 60 - 70km trasa w tym autostrada gdzie zazwyczaj jeżdżę 140 - 150km/h ale i ok 15 - 20km miasto ale też nie stoję w jakichś mega korkach, kilka skrzyżowań z sygnalizacją świetlną, wiadomo, zdarzy się chwilkę postać ale nie długo. I właśnie na tych skrzyżowaniach, moje spalanie które ładnie maleje na trasie, rośnie. Nieraz zdarza się też pojeździć trochę po Warszawie bo trzeba coś załatwić i wtedy taki silnik elektryczny byłby idealne ponieważ w godzinach szczytu jak wczoraj musiałem coś załatwić w centrum to 6km jechałem dokładnie 42min i nagle ze średniego na kompie 6,1l zrobiło się 6,9l. Ten bagażnik to dla mnie trochę minus z tego względu że wybierając auto, kierowałem się również przestrzenią bagażową. Ale jeżeli spalanie było by na zadowalającym poziomie i dałbym radę zejść do średniego 5 - 6l to ten mankament jakim jest mały bagażnik, jestem w stanie zaakceptować. Ale czy przy mojej jeździe taka średnie jest do zrobienia ... no właśnie, musiał bym takie auto mieć na jakieś 2 tygodnie i wtedy byłbym w stanie coś więcej powiedzieć.

Swoją drogą ostatnio często widuję w Warszawie białą hybrydę parkującą na ulicy Jankowskiej w Warszawie, w okolicach tyłu banku Pekao. Może to ktoś z naszych forumowiczów? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chętnie bym się z tą osobą spotkał i pogadał jak mu się jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem