View Single Post
Stary 08-06-2010, 12:09   #1
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Post Przekrój startera od xenonów - dla zainteresowanych

Witam
Starter/zapłonnik starego typu najczęstsza przyczyna wadliwego działania xenonów.
U mnie powodowało mruganie/problemy z zapalaniem oraz zmianę barwy na bardziej żółtą. Po wymianie Xenon odpala od razu, a jego barwa jest taka sama jak w drugiej lampie. Udało mi się podłączyć nowy bez rozklejania lampy. Być może komuś się to przyda.
Załączam również zdjęcia odbłyśnika wraz z soczewką xenonów. Jakby ktoś był zainteresowany mogę załatwić w dobrej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

p.s.
Czemu nie można dodawać tagów?"You do not have permission to create tags. You may only use existing tags." ?
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem