View Single Post
Stary 15-09-2009, 08:23   #3
kuzek
ford::advanced
 
Avatar kuzek
 
Zarejestrowany: 20-02-2007
Skąd: W-wa
Model: Honda Accord Tourer
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 309
Domyślnie Odp: Nagrzewajace sie plastiki przy nodze kierowcy

Cytat:
Napisał picku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po kilku dniach od napisania maila zadzwonił do mnie serwisant z autobossa i powiedzial, że zamowili czesci zebym przyjechal to powinni zlikwidowac to przegrzewanie. Umowilem sie na wizyte i w ok 1,5h było po sprawie. Jesli dobrze kojarze zalozyli jakies gabki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Obecnie grzanie ustąpiło. Czeka mnie dluzsza jazda z Sosnowca za Warszawę wieć zobaczymy jak to będzie się sprawowało.
no to super, aczkolwiek powiem ci, ze niestety po złozeniu tych gabek, grzanie pozostje, choc w mniejszym stopniu i troche sie przemiescilo blizej kolumny kierownicy.


Jestem ciekawy czy da sie cos z tym zrobic i czy wystepuje tez w innych wersjach silnikowych i czy obie rurki aluminiowe idace do nagrzewnicy sa cały czas gorące po nagrzeaniu silnika. Po za tym sparwdz czy zalozyli ci takze oslone (gabka z plastikiem na same rurki blizej pedała gazu.
U mnie tam najpierw zalozolyli to w ASO LIPSKI, a pozniej w ASO OMC przykleili gabki na na nagrzewnice i zalożyli gabki na rury przy samej nagrzewnicy.
__________________
Mondeo MK3 - sprzedany
Fiesta MK7 w rękach żony
Accord Tourer 2.0 - nowa zabawka
kuzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem