View Single Post
Stary 02-10-2011, 11:43   #18
R_u_f_u_s
ford::average
 
Avatar R_u_f_u_s
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 29-06-2011
Skąd: Warszawa / Białystok
Model: C-Max
Silnik: 1,5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 95
Domyślnie Odp: Wymiana żarówki w podświetleniu deski rozdzielczej

To dodam coś od siebie, akurat wczoraj się babrałem w zegarach. Przy pierwszym podejściu cała wymiana 3 żarówek zajęła 30 minut, z czego najwięcej czasu (~10 minut) zajęło wypięcie ramki z zatrzasków.

Potrzebne narzędzia - śrubokręt płaski i szczypczyki.

Żarówki: W1,2W - nie wiem, skąd informacja o W3W:
Cytat:
Napisał Bourne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cyferblaty 12V 3W BC (bez cokoła) W3W
Dzięki temu straciłem pół dnia na szukaniu żarówek W3W...

Nie trzeba odpinać kostki od przycisku otwierania bagażnika - długość przewodu wystarcza, aby położyć ramkę na podszybiu.

Nie trzeba zdejmować górnej obudowy kolumny kierownicy - przy moich łapskach miejsca jest na prawdę full. Przy pierwszym odpięciu kostki od zegarów kolejne jej podłączenia robi się w ciemno - nie ma co zepsuć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zatrzaski są metalowe - nie ma co się złamać, chyba że się wyłamie kawałki deski rozdzielczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg premium_w1_2w_510.jpg (41.0 KB, 632 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez R_u_f_u_s ; 02-10-2011 o 11:45
R_u_f_u_s jest offline   Odpowiedź z Cytatem