Temat: [Kuga 2008-2012] Porysowana szyba przednia
View Single Post
Stary 06-12-2010, 20:35   #4
Dablju
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-11-2010
Model: KUGA / Ka Edition / TRANSIT
Silnik: 2.0 TDCi / 1.3 / 2.4 TD
Rocznik: 2010/ 1999 / 2006
Postów: 97
Domyślnie Odp: Porysowana szyba przednia

Cytat:
Napisał Przemeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszyscy mi radzili - odbieraj nowe auto w dzień (nie wieczorem)
odbierałem o 15:15 - nie ma mozliwosci zebym mógł wczesniej z uwagi na pracę. A dzisiajsza pogoda o 15:15 wyglądała jak wygladała.


Cytat:
Napisał Przemeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i z kimś nie napalonym tak jak TY na nowe auto - żeby mógł to na spokojnie obejrzeć
Nie napalonym i nie sam . Odbieraliśmy w 3 osoby i nikt nie zobaczył tego - a przód oglądalismy z 10 min . A fura do obioru czeka od piatku. Po prostu nie mam czasu.

Cytat:
Napisał Przemeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mówili też, żeby nie podpisywać protokołu odbioru dopóki dokładnie się nie obejrzy i nie uruchomi auta, a pod żadnym pozorem nie przyjmować jakichkolwiek uchybień, bo potem jest się w całkiem innej pozycji. Samemu odbierając nowe auto jest się w takim stanie, że ...
Pani w ASO poinformowała mnie ze z uwagi na pogode - wykonanie jazdy próbnej z jej udziałem dodatkowo po zatłoczonym miescie - trwał by chyba ze 2 godziny. Dlatego umówilismy sie ze mam jechac do domu i jutro dac znac czy sa jakies ustreki.

Myslę ze słowna umowa przy świadkach jest jak najbardziej ważna i w tym przypadku jakos ten problem rozwiązemy.

Mnie martwi fakt, ze taka skaza musiala zostac wykonana przez człowieka i auto dopuszczone zostało do wydania pomimo tego faktu. To wyglada jakby ktos naklejke identyfikacyjna zdrapywał ostrym narzędziem.
Dablju jest offline   Odpowiedź z Cytatem