View Single Post
Stary 17-03-2013, 12:38   #19
KruczeK
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-12-2011
Model: Focus
Silnik: TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 119
Domyślnie Odp: 1.8 TDCi awaria wtrysków, wartości odchyleń

Z tego co widzę, to właśnie twoja jedyna wiedza jest forumowa.
Wtryskiwacze naprawiałem sobie sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poza tym gdzie ja kogoś chcę naciągnąć na koszty ? Poleciłem aby sprawdzić wtryskiwacze na zimno, bo przelewanie na zimno będzie utrudniało odpalenie samochodu. Oczywiście przyczyn słabego odpalania rano może być kilka, tak jak już pisali, rozrusznik, świece.

Poza tym próba przelewowa nie jest żadną wiarygodną próba, ale może pomóc wykluczyć lub potwierdzić awarie wtryskiwacza.
Na obecną chwile i tak nie ma sensu sprawdzać tych wtrysków na maszynie, bo samochód jeździ.

A co do odnotowania zmian ciśnienia na komputerze, oczywiście że odnotowywał, tylko jak rano zapalał i gasł po np 15 sekundach. I podczas pracy ciśnienie na szynie sobie skakało. W czasie jazdy nie było sprężynek dopóty, dopóki nie nastąpiła sytuacja którą wyżej opisałem.

Nie muszę ci niczego udowadniać, bo ja wiem co naprawiam i jak naprawiam. A moją wiedzę, może być ci ciężko podważyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Więc wyluzuj yaros, bo forum służy do pomocy innym, a nie do urządzania kłotni i udowadniana tego, kto się lepiej zna, albo ma więcej postów na forum.
KruczeK jest offline   Odpowiedź z Cytatem