View Single Post
Stary 19-11-2016, 12:10   #672
bystro
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

`Witam,

Celowo nie podałem szczegółów, ponieważ nie chce wdawać się z Panem w dyskusję. Wyraziłem swoją opinię którą nabyłem po wizycie w Pana serwisie i tyle. Opinia którą napisałem jest jedna i ta sama, nie zamierzam Panu bruździć czy wypisywać dodatkowych opinii, chce tylko, żeby potencjalni klienci wzieli pod uwagę powyższe. Wiem na pewno, że jakbym przeczytał taką opinie tutaj na forum (bo to forum wystawiło Panu pozytywną opinię - o czym kiedyś Panu mówiłem) to bym był bardziej rozważny, ewentualnie nie skorzystał bym z Pana usług i nie miał bym pieniędzy wyrzuconych w błoto.

Co do wyjaśniań usterki to była składana reklamacja ale niestety Pan wtedy zgonił na awarię innej rzeczy co opisałem wyżej i tyle. Nie zamierzam znowu przyjeżdżać na wyjaśnienia.

A jeżeli moderatorzy będą chciceli to usuną wypowiedź co nie zmienia faktu że jest ona w 100% zgodna z prawdą. Wypowiadam się z innego konta i nie chciałem z niego tutaj pisać bo może być to odebrane jako bezpodstawny atak itp a jak wiadomo jest pan tutaj dłużej ode mnie i moja siła przebicia będzie zdecydowanie za mała.

to na tyle, bez względu na to co Pan jeszcze napisze, nie będę już odpisywał bo tak jak napisałem zależało mi tylko na wyrażeniu swojej opini, a czas na reklamację już był....


do moderatorów: Mam nadzieje że były to wyjaśnienia wystarczające, jeżeli zależy Państwu na większej liczbie szczegółów to ich nie podam o czym pisałem powyżej, jeżeli uznacie Pańśtwo to za prowokację - trudno, ale tak nie jest. Nie zależy mi na ustosunkowaniu się do tego, ponieważ jest to tylko moja opinia, tak jak napisałem wcześniej byłem na reklamacji i nie przyniosło to żadnego skutku więc co da reklamacja na forum. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez bystro ; 19-11-2016 o 12:14 Powód: dopisanie
  Odpowiedź z Cytatem