View Single Post
Stary 18-02-2012, 23:10   #23
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: Najlepszy Ubezpieczyciel

Witam...ja ostatnio mialem w Krakowie nieprzyjemna przygode - dość książkowy przykład z naszych dróg...gość za mna nie wyhamował na światłach i wjechał w mój tył...spisaliśmy oświadczenie...ubezpieczony był w Allianzie. Szkodę zgłosiłem u nich już na drugi dzień i powiem Wam że byłem bardzo miło zaskoczony...za dwa dni był u mnie ich rzeczoznawca...za kolejne cztery dni dostałem ich wstępną wycenę droga pocztową...przyznali mi początkowo 1653 zł...za dwa tygodnie miałem kase na koncie - 1532 złGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. więc naprawdę bardzo szybko...a szkoda jaka była to do wymiany tylni zderzak plus wgniecona klapa tylnia prawym dolnym rogu...wycenili to wszystko na wymianę i lakierowanie...ja robiłem auto u znajomego blacharza - wgniecenie klapy wyciągnał bez wymiany i lakierowania - nie ma nawet najmniejszego śladu...wniosek jest taki że do przodu jestem 700złGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja sam mam OC + NNW w AXA Direct
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem