View Single Post
Stary 01-06-2014, 01:29   #8
bayerp
ford::beginner
 
Avatar bayerp
 
Zarejestrowany: 20-04-2014
Skąd: Wrocław
Model: brak :(
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 33
Domyślnie Odp: focus c-max 2004 co sądzicie ?

Cytat:
Napisał kael82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto z 2004 roku i DPFGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A mi się coś nie chce wierzyć, że auto posiada DPF-a.
no niestety... VIN został rozkodowany i w rozpisce jest napisane "Emisja spalin poziom IV + DPF" też nie chciało mi się wierzyć, ale jest czarno na białym...

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do tego 1.6TdCi, to ja brałbym teraz 2.0TdCi. Różnica w spalaniu mała, a frajda z jazdy nieporównywalna. Poza tym 2.0 ma mniej bolączek niż 1.6 (podobno).
wybór padł na 2.0. przejechałem się i jednym i drugim i zdecydowanie wolę czuć się bezpieczniej, mając trochę więcej kucy pod nogą.

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opcja 2 jest porządana.
no tak...tylko ten nieszczęsny DPF... ale zawsze pozostaje możliwość usunięcia go Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

btw. Dzięki za info na temat ręcznego, przy oglądaniu wielu egzemplarzy, już zauważyłem jak wygodny jest ten bajer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez bayerp ; 01-06-2014 o 01:35
bayerp jest offline   Odpowiedź z Cytatem