Temat: [Transit 1994-2000] Jak wyjąć Koło zapasowe?
View Single Post
Stary 26-03-2010, 18:06   #14
nicram24
ford::beginner
 
Avatar nicram24
 
Zarejestrowany: 17-02-2009
Skąd: Sierpc
Model: Transit 90T220 140T350
Silnik: 1.8 90 Ps 2.4 140 PS
Rocznik: 2010+2007
Postów: 31
Domyślnie Odp: Koło zapasowe

Cytat:
Napisał jgrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam! Odświerzam stary temat, bo po zimie padła mi winda koła zapasowego. Reanimacja jej okazała sie nie możliwa, bo poprzedni właściciel autka uczynił ja nierozbieralną, zaspawujęc wszystko tak, że bez fleksy ani rusz. Szroty w Szczecinie, łącznie z wiodacym w Stobnie, nic sprawnego nie oferują. Proszę więc kol. wiktora 133 oraz Was o pomysły na własny mechanizm mocowania koła. Wozić go w samochodzie nie za bardzo mi pasuje, do zabudowy, jaką w nim zrobiłem. A może ktoś z Was ma na zbyciu tą windę? Chodzi o tą na klucz rozkładany z czworokątną główką. Polecając się łaskawej uwadze, pozdrawiam wiosennie, życząc jak najmniej usterek pozimowych!
Kup nowa tylko nie na linke tak jak jest orginalnie tylko taka na łancuch posmaruj 0.5kg białego smaru na mechanizm i bedzie smigac jeszcze nie jedna zime. A niema chyba nic gorszego jak złapiesz gumę a nie mozna wyciagnać koła
nicram24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem