Temat: [Mondeo 2007-2014] Wygłuszenie/wyciszenie auta wewnątrz
View Single Post
Stary 05-11-2010, 07:27   #48
sebapl01
ford::advanced
 
Avatar sebapl01
 
Zarejestrowany: 01-01-2009
Skąd: Daventry (UK)
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCi 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 329
Domyślnie Odp: Wygłuszenie/wyciszenie auta wewnątrz

Cytat:
Napisał Kipa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Owszem w czasie jazdy, gdy obroty przkraczają zakres dostępny dla diesla, to robi się głośno, ale też i szum wiatru się wzmaga, więc nie za bardzo wiadomo co by tu wyciszać.
Zdziwiłbyś się co można poprawić w Mondeo gdybyś się przejechał dobrze wyciszonym modelem diesla. U mnie koszt całego przedsięwzięcia zamknie się gdzieś w kwocie 1500zl- 2000zl,ale wygłuszone mam już niemal wszystko co można było wygłuszyć poza podłogą i grodzią, ale tu muszę poczekać do lata jak będzie cieplej.
Rożnica jest mniej więcej taka jakbyś przesiadł się ze starego zaporożca do powiedzmy nowego Mondeo czyli wieki postępu technicznego.
Efekt jest taki,że spokojnie pokonałem tego lata trasę Turcja-Anglia(ponad 4.5k km) w 2.5dnia i nie byłem jakoś szczególnie zmęczony i głowa mi nie odpadła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A 1600km z jednym postojem na tankowanie to Pikuś (pan Pikuś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Auto już w tej chwili przewyższa komfortem podróżowania audi A6 ,ale jeszcze nie jest skończone.
sebapl01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem