View Single Post
Stary 06-10-2015, 20:17   #33
deviljin84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2015
Model: mondeo mk4
Silnik: 2,0 tdci 140km
Rocznik: 2009
Postów: 45
Domyślnie Odp: szarpanie w przedziale 2000-3000 obrotów a zapowietrzenie układu paliwowego TDCI

cezarg1410 a masz elma na kabel czy BT?
fakt nie mam problemow z odpaleniem... wiec moze i racja... to w takim razie skad powietrze? przeciez wszystkie wtryski nie padaja tak na trzyyyy... czteeee... ry! i bum...
bo to sie stalo nagle jade skrcecilem w uliczke w prawo dokladnie i mi zaczelo szarpac... i tyle... wczesniej wzorowo wrecz idealnie... tak nagle pach i juz...
widac na trojniku ze ze wszystkich przewodow przelewowych wylatuje powietrze... zastanawialem sie czy moze nie uszkodzilem tego kolnierza przy wymianie filtra... wtedy paliwo by sciekalo w dol do pompy i w przewodach moglo by byc powietrze ale pompa by miala jeszcze go tyle zeby bezproblemowo odpalac... a podczas pracy silnika by ciagnelo i paliwo i powietrze... tak mi podpowiada logika... ale jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze zle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dlatego chce podlaczyc ten waz zeby sie przekonac czy moge miec racje czy nie... wiadomo tonacy brzytwy sie chwyta... tylko jak moge dokladnie sprawdzic ta teorie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pokombinowac musze w weekend... a jak nie to samochod do mechanika oddac bede musial Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
deviljin84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem