Temat: [Mondeo 2000-2007] Wtryski-regeneracja i konsultacja
View Single Post
Stary 07-11-2011, 21:05   #16
CristoffC
ford::beginner
 
Avatar CristoffC
 
Imię: Ziutek
Zarejestrowany: 07-10-2010
Skąd: Wrocław
Model: mondeo mk3; focus mk2
Silnik: 2.0 TDCI; 1.6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 27
Domyślnie Odp: Wtryski-regeneracja i konsultacja

Cytat:
Napisał lisutychy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
U mnie po regeneracji wtrysków pali na dotyk, ma równe obroty, nie kopci,nie klekota ,ale drażni mnie twarda praca wtrysków ,tylko podczas przyspieszania dźwięk przypomina takie metaliczne tyrkotanie, nie za głośne ale jednak, na biegu jałowym jak przegazowuje to nie słychać tego .Mechanik powiedział ze po godzinie jazdy powinno to ucichnąć samo, przejechałem już ze 300 km i dalej to słychać. Zostawiłem autko u mechanika zęby to sprawdził i powiedział ze po regeneracji wtryski będą tak chodzić i on teraz nie widzi problemu.
Czy ma ktoś jakiś pomysł? Czy możliwe ze nie zrobił mechanik mi samoadaptacji?
A zakodował nowe wtryski w sterowniku - mnie po wymianie wtryskiwaczy mechanik wysłał do ASO w celu zakodowania wtrysków. Na kodowanie musiałem poczekać kilka dni (na wizytę) przez te kilka dni jak jeździełm na nie wkodowanych to odgłos ich pracy był taki własnie metaliczny. Po wkodowaniu wtryskiwaczy przejechałem jakieś 30 km (wykanała sie samoadaptacja) i odgłos wtryskiwaczy powrócił do normy.
CristoffC jest offline   Odpowiedź z Cytatem