View Single Post
Stary 08-01-2009, 18:41   #1
Domel
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-04-2005
Skąd: Lądek Zdrój
Postów: 100
Domyślnie Ford Focus I - problemy z AIRBAG po wypadku

Witam wszystkich zapaleńców tej marki.Moim problemem jest kontrolka od poduszek w Fordzie Focus I z roku 2000, dla wtajemniczonych podam VIN: WFONXXGCDNYY20999.Po krótce napisze o całej sytuacji.Auto zostało uderzone w lewy bok i odpaliła poduszka boczna w fotelu kierowcy.Auto zostało naprawione w renomowanym warsztacie z listy Ubezpieczyciela.Warsztat nie poradził sobie z kontrolką od poduszek ponieważ nie mógł dostać używanej poduszki.Ja kupiłem cały fotel z tego samego modelu i również roku 2000.Po zamontowaniu, stosując wszystkie Wasze zalecenia czyli. odłączony akumulator itd.nic nie dało. Po przekręceniu stacyjki kontrolka na chwilę gaśnie i sie zapala na stałe.Udałem się do dwóch stacji diagnostycznych, pierwsza PERFECT SERVICE, a druga serwis Forda we Wrocławiu.W obu pojawia się niemożliwy do usunięcia błąd 1231.Ford zalecił wymianę jakiegoś modułu od poduszek za bagatela 1200zł(z robocizną) ale po moim pytaniu czy to jest to odpowiedzi nie otrzymałem...twierdzą, że nie mieli takiego przypadku.A więc skoro FORD nie może mi pomóc to może ktoś z Was przerabiał ten problem, bo przecież nie tylko ja mam wystrzeloną poduszkę :fcp1.Pozdrawiam
Domel jest offline   Odpowiedź z Cytatem