Temat: [Focus 1998-2004] Szyba elektryczna się nie zamyka
View Single Post
Stary 28-02-2011, 20:50   #4
monek_focus
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-10-2008
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 67
Domyślnie Odp: Szyba elektryczna się nie zamyka

Rozbierałeś ten przełącznik od szyb ? jeśli nie to może spróbuj go rozebrać (nie powinieneś mieć problemu) i przetrzyj te malutkie metalowe blaszki papierem ściernym a następnie w miejscu gdzie ta blaszka idzie zalej płytkę przełącznika WD-40. Mi zawsze taki zabieg pomagał jak szwankował mi przycisk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Gorzej jest jak szwankuje przycisk w dół, bo on nie ma blaszki. To samo jest w przełączniku na 4 ele szyby - jeśli masz 4 ele szyby to nic nie zdziałasz, w tym przełączniku nie ma blaszek wogóle. Aha i trzeba uważać żeby tych blaszek nie pogubić.

I jeszcze jedno - w przełączniku na dwie szyby nie ma co się zepsuć (nie licząc przycisku "na dół" kierowcy) także jak szwankuje to ten "zabieg" powinien pomóc. Mi raz przycisk od strony pasażera coraz słabiej podnosił szybę, aż w końcu przestał podnosić i zaczęło się z niego dymić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myślałem że będę musiał już zmieniać ale rozebrałem go, przeczyściłem i zalałem WD - śmiga bez żadnego problemu do dzisiaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez monek_focus ; 28-02-2011 o 21:02
monek_focus jest offline   Odpowiedź z Cytatem