Temat: [Focus 1998-2004] Wskaźnik poziomu paliwa szaleje
View Single Post
Stary 19-02-2014, 07:31   #13
mutabatcz
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 27-01-2013
Skąd: Tczew
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1999
Postów: 51
Domyślnie Odp: Wskaźnik poziomu paliwa szaleje

Cytat:
Napisał BajorFocus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Co do przedmówcy Mysik86 ja tez tak mam ze po 90 - 120 km wskazowka dopiero sie odrywa od maxa.
Jeśli mogę to odświerzę temat. Po kilku mrozach i zmianie stacji tankowania: z Orlen na BP tak zauwazylem ze wskaznik paliwa jakby sie wieszal....Mozne od poczatku. Po zalaniu paliwa pewnego dnia i przejechaniu 230km wskazowka zaczela dopiero odchodzic od pozycji poczatkowej czyli maksymalnej. Po przejechaniu z 40km juz wskazowka dosyc mocno odpadla. Pewnego razu opadla do 3/4 i jakos po chwili podniosla sie. Dzisiaj jednakze zanim jechalem do pracy stalem pod blokiem i grzalem sobiee i patrze nagle ze swieci mi sie rezerwa kiedy wczoraj tankowalem do pelna...a przejechalem z 90km...wylaczylem samochod i jeszcze raz odpalilem i po chwili znowu to samo...zrobilem test zegarow i wskazowki normalnie sie zachowuja, podnosza sie, opadaja i znowu sie podnosza. Ale dzisiaj zauwazyleem ze po powrocie do domu mam wskazowke gdzies w 5/6 baku i zgasilem samochod. Odpalilem go i nagle patrze wskazowka juz na maxa 6/6 i nie schodzi w dol..czy to moze byc czujnik ? Ford Focus Mk1 1999 Kombi Ambiente
Miałem dokładnie te same objawy. Na szczęście samo przeszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mutabatcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem