View Single Post
Stary 25-11-2012, 06:28   #27
KCN
ford::beginner
 
Imię: MAREK
Zarejestrowany: 18-05-2012
Model: Audi A4 Avant quattro
Silnik: 2.0 TDI 190 KM S tronic
Rocznik: 2016
Postów: 21
Domyślnie Odp: Różnica w silnikach 2.0 EcoBoost 203KM i 240KM

.... z tym kotkiem to racja i nikomu nie mam zamiaru zagladac do "szafek"....napisze wiec dlaczego nie "zbrukalbym" mojego samochodu gazem:

1. Jedyna rzecza ktora mnie irytuje w tym samochodzie to to ze zasieg na jednym zbiorniku to 500km i czestosc wizyt na stacjach paliw ---> pytanie do gazownikow, ile przejade na zbiorniku gazu samochodem palacym 12l/100km Pb? W trasie jak sadze tankowanie co 2h?
2. Jestem fanatycznym wielbicielem firmowego wyposazenia samochodu, tzn dodatkowy przycisk na konsoli, "pryszcz" (korek) na zderzaku i niespodzianka po otworzeniu klapy tylnej w postaci kompletnego akwalungu....nie dziekuje.
3. We wszystkich samochodach jakimi jezdzilem z gazem, jako pasazer lub kierowca zaznajomilem sie z terminami i wyrazeniami takimi jak....przelacz juz na gaz/benzyne (szarpanie samochodem), uruchom na benzynie (bo zimno), patrz kiedy dioda zrobi sie zielona, wtedy sprobuj (szarpie, ok wroc na benzyne), cos nie ciagnie lub nierowno pracuje (chyba kiepski gaz) ....itd.
Konkuzja (to tylko moje zdanie w odniesieniu do moich "kotkow"): gaz owszem, w piecioletnim Punto, bo w domu sie nie przelewa, a dzieci do szkoly trzeba zawiezsc. Kupowanie samochodu nowego za 150 tys. (bez oryginalnej instalacji) i oszepecanie go w/w dodatkami, zeby jezdzic co 2h na stacje moim zdaniem kompletnie swiadczy o kupowaniu na wyrost i jest zbrodnia w odniesieniu do funkcjonalnosci i komfortu.

Ostatnio edytowane przez KCN ; 25-11-2012 o 06:33
KCN jest offline   Odpowiedź z Cytatem