View Single Post
Stary 10-11-2013, 07:49   #1
kpkp1985
ford::advanced
 
Imię: Krzychu
Zarejestrowany: 25-05-2013
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2003.09
Postów: 370
Domyślnie Czujnik temp. wewnętrznej - gdzie się znajduje?

Witajcie,
możecie mi dokładnie opisać/zlokalizować czujnik/wiatrak temperatury wewnętrznej.

Potrzebne mi jest to do tego, że dużo osób pisało, że zabrudzony potrafi podawać złe parametry do komputera i z tego występują problemy z utrzymaniem temperatury ustawionej na panelu jak to było opisywane na forum, że (piszę w tym momencie o zwykłym nawiewie nie AC ), potrafi raz dmuchać ZIMNE/CIEPŁE powietrze, lub mając ust. 21c, leci ciepło po ustawieniu 20.5c już całkiem zimne.

Owszem pisali, że może być winna
1 nagrzewnica - ale ona u mnie mimo wszystkiego grzeje jak ustawie wysoko temp

2 Panel - ja mam samochód po lifcie, bo słyszałem, że te przed miały wady, więc dla mnie to teoretycznie nie powinno mieć wpływu.

3 Termostat - jednak dużo osób wyeliminowało to aby było powodem.

Panowie bardzo proszę gdzie się znajduję czujnik temp wewnętrznej i jak się do niego dostać - chciałbym zacząć od niego psiknąć sprężonym powietrzem można? chętnie bym to zrobił bez rozbierania, ale chyba się nie obejdzie?

Byłbym wdzięczny za zdjęcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tylko zastanawiam się jeszcze, bo piszę cały czas o nawiewie a nie o klimatyzacji, który zwykły nawiew jest ustawiany tez przez stopnie jak w przypadku manualnej klimatyzacji i pytam czy ten czujnik tez ustawia temp dla zwyklego nawiewu?

dziękuję Wam.

Ostatnio edytowane przez kpkp1985 ; 10-11-2013 o 08:24
kpkp1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem