View Single Post
Stary 18-10-2007, 08:44   #7
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie

wiecie ja nie dam sie zastrzelić ze ten olej jest czerwony a nie pomarańczowy-w końcu to sa "pokrewne"odcienieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale powiedzcie
po pierwsze:
czy jak mi sie nie wylewało ze skrzyni jak odkrecili mi korek to zle/troche zle/bardzo zle??? maxa na pewno nie ma ale nie odczułem zeby skrzynia jakos zle chodizla czy było ja słychać?tzn chodzi czasem ciezko bo mam obnerwana poduszke pod skrzynia z tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


po drugie:
jak by mi odkrecili korek znowu, wsadzili kawałek serwetki czy recznika papierowego i sprawdzili na nim kolor to czy do tego oleju mozna cos dolac?jest on "mieszalny"???
bo po co go wymieniac jak jest,a jedynie mysle-ciutek brakuje,tym bardziej ze zakąłdam ze w niemczech dbali o to bo olej,płyn hamulcowy mialem wymieniany i były naklejki pod pokrywa silnika kiedy i jak -wiec ogolnie dbane było o auto .
p.s. czy ten olej moze sie kiedys"wypracować"?i wtedy np zmieni kolor zapaprze sie jakoś i wtedy jest powód zeby go wymienic,czy trezba to robic jakos czesciej regularniej?autm ma w tej chwili 183tys km orginalnie !!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem