Temat: [Galaxy 2000-2006] wymiana uszczelki pod głowicą
View Single Post
Stary 10-06-2012, 13:15   #5
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: wymiana uszczeli pod glowica

Cytat:
Napisał krzysiekwitula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja za wymianę głowicy na używaną, planowanie, nowe szklanki, prowadnice itp zapłaciłem 1800 zł. Sama wymiana uszczelki powinna się zamknąć w 500 zł z uszczelką bez planowania. Na planowanie trzeba 100 zł dorzucić.
otóż to! no niech i 700 zł w silnikach PD.
przyłożyć liniał krawędziowy do głowicy i jak jest równa nie psujcie sobie głowicy - nie planować!
Niech tylko wprawne oko obada ją pod kątem pęknięć, jak są poważne wątpliwości to tylko rentgen prawdę powie.
Często mechanicy rozpędzają się niepotrzebnie i zaczyna się, planowanie a potem trzeba i zawory dotrzeć, no to przy okazji prowadnice i gumki.

Tak na marginesie znam mechaników, którzy za wymianę pierścieni i panewek w silniku 1.9 tdi za robociznę biorą 500-600 złotych, oczywiście plus części. (Białopole woj. lubelskie) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez bartixr ; 10-06-2012 o 13:24 Powód: dodałem jedno zdanie
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem