View Single Post
Stary 09-01-2010, 11:49   #150
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie Odp: wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Ja po prostu wtyknąłem wężyk Φ 5mm w otwór przelewowy. Nie ma obawy nie wysunął się żaden, tylko nie można na nim wieszać butelek stąd te sznurki dla flaszek. Aaa i jak wcześniej pisałem może jestem nadgorliwy ale ja robiłem próbę przez 8 min i podzieliłem na dwa aby uzyskać większą dokładność. Dłużej to nie ma sensu tylko szkoda czasu i paliwa. Bo nawet to 8 min to już przesada. Ale tak wyszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ...
A na króćce od przelewów założyłem wężyk Φ 6mm, który zaślepiłem śrubami. Zresztą niepotrzebnie bo układ się i tak nie zapowietrzy gdyż w normalnych warunkach pracy występuje tam powietrze. A takie wkręcanie śrub w wężyk to można o kant siedzenia potłuc bo i tak po gwincie się dostaje powietrze.

A więc załączam fotki z mojej próby przelewowej:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]

Ostatnio edytowane przez karex ; 09-01-2010 o 11:52
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem