View Single Post
Stary 29-08-2008, 00:40   #8
ozzman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-11-2007
Model: Mondeo
Silnik: 2.0TDcI
Rocznik: 2013
Postów: 48
Domyślnie Re: [MK3] Pompa paliwa

Odswieze temat, posiadam ten sam model co koledzy, czyli TDDI 115KM. Rocznik z kodow tez 2001 z papierow 2002, przebieg 160.000, ostatnio przy wymianie filtrow fachowcy zapowietrzyli mi uklad paliwowy/zasilania nie zalewajac do pelna filtr paliwa. Po calej operacji przejechalem ok 5 km silnik slab az zgasl i nie zapalil, po przeciagnieciu na holu odpalil przejechal podobny dystans i znowu trup... zalano filtr paliwa do pelna odpalil pojezdzil i padl. Zaczelo sie przedmuchiwanie przewodow, odpowietrzanie i w efekcie zachodzenie w glowe ktore przynioslo efekt w postaci zaowaznia ze pompa paliwa nie pracuje :/ Nie wiem czy uszkodzenie moze miec powiazanie z wymiana filtrow? po zapowietrzeniu prob odpalenia pewnie bylo z 50 :/ a czytalem tutaj ze od czegos takiego mozna uszkodzic/przegrzac sterownik ? Narazie da sie jezdzic ale tak jak napisal kreeecik jak tylko czuje ze zaczyna szarpac to neutral, pobocze, daje nura pod samochod i obmacuje pompe jak nie wibruje to wystarczy puknac i dziala, czy mam rozumiec ze pompka bankowo do wymiany czy moze to ten sterownik, a moze cos nie styka? chociaz z opisow wynika ze to przypadlosc TDDI :/
ozzman jest offline   Odpowiedź z Cytatem