View Single Post
Stary 12-10-2006, 12:50   #3
diseasekowalski
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-06-2004
Model: FOCUS
Silnik: tddi
Rocznik: 2000
Postów: 73
Domyślnie

ja jakies poltora roku temu - moze 2 mialem dziwną awarię samochodu - dzialaly tylko dwa wtryskiwacze. jako ze samochod byl jeszcze w okresie "tanszego wsparcia technicznego" firmy która mi go sprzedała (komis) - ich mechanik siedział nad samochodem 2 dni i szukał usterki.

w koncu zawyrokował ze trzeba auto podpiac w innej firmie pod kompa (w serwisie komisu nie mieli kompa) i tam sprawdzic - czego koszt mialem poniesc ja.
autko zostało zapakowane na lawetę i zawiezione do:

stacja diagnostyczna + instalacje LPG
Radzyn Podlaski, niedaleko remizy strazy pozarnej, niedaleko "duzego rynku".

tam był podłączony. Został zrobiony wydruk diagnostyki i samochodzik wrócił do mechanika spowrotem (najlepsze było to ze mechanik sie wkurzyl bo z wydruku wynikalo tylko ze 2 wtryskiwacze nie pracują - i te rzeczy ktore zostały pociagniete za tym - wiec sie okazalo ze podlaczanie kompa wogole nie bylo potrzebne).

co prawda moglo mi sie troszke poprzestawiac, ale cenę z faktury za podlaczenie kompa (dostałem ją potem razem z wydrukiem z kompa) pamietam chyba dobrze - 20zł.
mysle ze warto byłoby podzwonić po stacjach kontroli + montazu lpg w radzyniu i wypytac. Bo coniektórym forumowiczom wyszloby to taniej z podroza niz ASO ;-)

nie bywam tam juz czesto, ale jesli bedzie zainteresowanie to jesli przypadkiem znajde sie w okolicach tej stacji to postaram sie o telefon. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. usterka została ostatecznie usunięta w pewnym serwisie w parczewie - okazalo sie ze to oczywiscie wina instalacji elektrycznej - koszt 120 zl. Usterka po roku pojawila sie znowu - koszt naprawy 40 zl. Obecnie jest spokój ;-)
diseasekowalski jest offline   Odpowiedź z Cytatem