View Single Post
Stary 17-01-2014, 13:20   #26
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Karta Ratownicza (ang. rescue sheet) - wydrukuj i miej w Fordzie !

Cytat:
Napisał _Big_Mac_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może raz na milion przypadków naklejka na szybie akurat zasłoni coś ważnego i przyczyni się do wypadku? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

...Jeśli komuś z obecnych zależy na poprawie w tych kwestiach, a chce zacząć od siebie i swojego auta, to są lepsze, też niedrogie sposoby, chociażby:
- ...
Ale się uparliście...
Naklejkę na szybę nakleja się w lewym dolnym rogu szyby - pilnuje tego personel wydający karty.
A jeśli wykonałem już wszystkie punkty z Twojej instrukcji (co jest aurat w moim przypadku prawdą...) to też mi NIE WOLNO włączyć się do tej sensownej akcji???

Nie chcę być złośliwy - ale Koledzy prezentują klasyczne, polskie, narodowe malkontenctwo.
Akcja, która nie generuje dodatkowych kosztów i obowiązków, dopinguje do poprawy świadomości kierowców musi oczywiście przyciągnąć lożę prześmiewców i narzekaczy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie - więcej kreatywności i optymizmu - mnie na przykład ta akcja zmobilizowała do stworzenia kontaktów I.C.E i znalezienia aplikacji do umieszczania ich na lockscreenie moich telefonów.
Z mojego punktu widzenia akcja ma same zalety!
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 17-01-2014 o 13:59
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem