Temat: [Mondeo 2000-2007] czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
View Single Post
Stary 01-02-2010, 13:08   #11
Foti
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-07-2008
Model: Mondeo
Silnik: 2,00 TDDI 115 KM
Rocznik: 2000/2001
Postów: 7
Domyślnie Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę

Cytat:
Napisał Foti Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
U mnie sytuacja jest podobna, ale im więcej zasięgam informacji tym bardziej nie jestem pewny tej pompki. Mianowicie auto mi odpala i pracuje na jałowym elegancko, podwyższam obroty ponad 2000 -3000 tys. zaczynają się cyrki. Trzymając pedał gazu w jednej pozycji zaczyna podwyższać i obniżać obroty. Wyjechanie nim na przejażdzke kończy się holowaniem przejedzie 2-3 km i zaczyna się dławić po czym gaśnie i już nie idzie go uruchomic.
Początkowo myślałem, że to filtr paliwa, ale po wymianie to samo. Po ostatnim holowaniu zdjąłem wąż przelewowy z filtra paliwa i okazało się że nie widać paliwa. Czy tak powinno być?? Czy jednak powinno być widać paliwo?? Proszę o opinie. Pozdrawiam
I jeszcze jedno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przy wymianie filtra paliwa pękło zabezpieczenie przewodu przed wypadnięciem (taka biała zasuwka). Podobno nie można tego dokupić. Czy to prawda??

Ostatnio edytowane przez Foti ; 01-02-2010 o 13:12
Foti jest offline   Odpowiedź z Cytatem