Temat: [Mondeo 2000-2007] czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
View Single Post
Stary 04-02-2010, 07:30   #15
JarekWRC
ford::beginner
 
Imię: Jare
Zarejestrowany: 08-12-2009
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 115KM
Rocznik: 2001/2002
Postów: 36
Domyślnie Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę

Cytat:
Napisał ŁUKASZ1978 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jej numery fabryczne i czy wymiana pompy wiąze sie z wizyta u następnego mechanika).
Jak do tej pory tez mówili że mam złe paliwo.
Ja kupiłem dokładnie taką pompę
http://allegro.pl/item865283312_pomp...tddi_tdci.html

a jej numery z tego co pamiętam to BOSH 0580464075 po tych numerach wlasnie znalazlem ten odpowiednik pompy. Nie ukrywam, ze mechanik na pierwszy rzut oka stwierdzil ze pompa sie rozni, ale cos tam odkrecil (czy zdjal jakas obudowe) i podobno weszla idealnie. NIe rozpisuje szczegolow bo dokladnie nie wiem co on tam nawyrabial Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Foti Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zobaczymy czy wina leży w tej pompce, mam nadzieje ze tak, bo już mnie ten ford dobija
Foti nie przejmuj sie.W moim przypadku auto stalo prawie 3 tyg (okres swiateczny) w sumie w 2 roznych warsztatach. Przyznam, ze tez mialem rozne odczucia odnosnie tego auta i flustracja byla czasami ogromna, nie mniej jednak po wymianie problem znikl natychmiast i jak do tej pory autko chula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Grunt to pozytywne nastawienie!

Pozdrawiam i zycze szczescia....i dobrych fachowcow po drodze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JarekWRC jest offline   Odpowiedź z Cytatem