Temat: [Mondeo 2000-2007] Podgrzewana przednia szyba
View Single Post
Stary 03-03-2009, 08:01   #16
Andys
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-04-2007
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo MK4
Silnik: TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 59
Domyślnie Odp: [MK3] Podgrzewana przednia szyba

No to ja Wam powiem ile kosztuje w ASO. Miałem ostatnio akcje wymiany szyby bo upadła mi wycieraczka bez gumy, zrobił się ładny pajączek i niestety wymiana. najpierw myślałem o kupnie orginału z allegro - 500 zł - ale cholera wie czy będzie grzać całość szyby i oczywiście może być ona podrapana. Potem zadzwoniłem do ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miły pan powiedział mi że 2500 zł z montażem. Aż mi się ciepło zrobiło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Skończyło się na kupnie zamiennika. Z wymianą 960 zł. I jestem baaaaaardzo zadowolony. Szyba grzeje szybciej i mocniej niż orginał Forda. Dodam że to szyba z czujnikeim i jako gratis dostałem wersje z przyciemnionym paskiem na górnej krawędzi. Nie bójmy się zamienników - oczywiście dobrych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Andys jest offline   Odpowiedź z Cytatem