View Single Post
Stary 21-02-2009, 10:56   #1
blonek2
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-06-2008
Skąd: Wola Czołnowska
Model: mondeo MK2
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 98
Postów: 70
Domyślnie [MK2] dopływ paliwa, ciężki przypadek

Mój mondi dławi sie przy dodawaniu gazu, podczas jazdy przy wcisnięciu gazu do dechy strasznie powoli wkręca sie na obroty, tak jakby coś go blokowało, gdy wciskam gaz z wyczuciem, powoli, to jest ok... ale jak dać mu więcej w pedał to strasznie zamula wymieniłem świece i kable (oryginalne), filtry i przeczyściłem przepływke tak jak to było opisane na forum... katalizator i wydechy sprawne bo odczepiałem całość i jest tak samo bez nich jak z nimi sprawdzałem cewke jest ok, tankowałem na różnych stacjach poradzono mi żeby dolać do baku specyfiku do czyszczenia wtrysków ale to nic nie dało doradzano mi także żeby dodać denaturatu do jakiejś dobrej benzynki bo możliwe że chamsko mnie gdzieś ochrzcili tak zrobiłem zatankowałem pół baku lotos 98 dynamic wlałem pól litra denu i nic nie pomogło, jest jeszcze gorzej nie wiem co robić? co to może być?........ byłem też ostatnio na badaniu komputerowym i wszystko ok!!! sprawdzałem ciśnienie na pompce paliwowej i jesi ponad 3atm(sprawdzałem na tym wentylku co jest na listwie wtryskowej) ale nadal jest tak jakby czasami brakowało mu benz :fcp5 jest taka możliwość że do końca nie otwierają się wtryski??? prosze o pomoc... MOŻE ZNACIE JAKIEGOŚ DOBREGO MECHANIORA W OKOLICY LUBLINA KTÓRY BY COŚ NA TO PORADZIŁ??? każda pomoc się przyda z góry dzieki
__________________
był [MK1] 93 benzyna+gaz
jest [MK2] 98 benzyna
blonek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem