View Single Post
Stary 03-12-2007, 00:01   #9
Paulus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-12-2005
Model: Focus Mk2 fl
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Postów: 38
Domyślnie

A ja się podłączęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam taki problem (a może to norma?):

W zimie w zasadzie nigdy silnik się nie nagrzewa tak, aby wskazówka weszła na pole NORMAL. Jak włożyłem przed chłodnicę osłonę osobiście spreparowaną, tak że chłodnica była częściowo zasłonięta, to temperatura wskakiwała na pole normalnej temperatury, lecz w zasadzie tylko na początek. W lecie natomiast nagrzewa się normalnie, ale jak w trasie go pogonię (ciagiem np. 110 km/h), to z pionowej pozycji wskazówka przesuwa się na początek pola normalnego, czyli temperatura chłodziwa spada. Czy 1.3 Endura tak ma, czy to przejaw strzelonego termostatu? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz durgie pytanie: trudno to samemu wymienić i ile taki termostat kosztuje? Dzięki z góry! Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Paulus jest offline   Odpowiedź z Cytatem