View Single Post
Stary 05-03-2007, 21:42   #3
ali72
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-01-2007
Postów: 7
Domyślnie

---------------------Robiłeś próbe przelewową?

byla robiona na dwoch niezaleznych warsztatach i oba potwierdzily ze wtryski leja wg instrkcji, zarowno na zimnym i na goracym byly proby


---------------------Trzeba by sprawdzić pompe paliwa czy daje odpowiednią dawke paliwa. Polecam też filtr paliwa.


cisnienie bylo sprawdzane na kompie i facet powiedzial ze jest wszystko ok, a filtr paliwa wymienialem ok 10k km, poza tym te obiawy ma tylko jak jest calkowicei rozgrzany, wiec to nie filtr


---------------------Najlepiej by było podłączyć pod WDS-a i o.n prawde powie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



byl podpinany ale panowie z dwoch warsztatow tylko czytaj bledy, a one zbyt wiele nie mowia. po za tym wskazanie bledu przez komputer nie zawsze jest zwiazane z tym co opisuje.


--------------------ja miałem takie problemy jak mi padł jeden wtrysk a reszta nie już była na wykończeniu (nie reagował na gaz powyżej 2.5tyś obr, nie chciał palić.



fachowcy twierdza ze wtryski sa ok, a co do reakcji na gaz to ja nie mam takich obiawow jak ty miales. moj ma kopa od dolnego zakresu obr i normalnie go krece do 3,5k obr/min, zbiera sie pieknie, nie przerywa. jedynie jak mu solidnie nadepne to sie slizgnie sprzeglo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale to inna bajkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


--------------------Nie dymi czasami? Jak dymi to na jaki kolor?



dymi jak to diesel, a mianowice jak mu porzadnie nadepne to zakopci na czarno, tro normalne. spalanie mam w graniach 7,5l/100km

zauwazylem jeszcze jedno, jak go rano odpalam po nocy, to przez jakies 3-5s pracuje nierowno i wtedy zakopci..., nieduzo ale zakopci, na bialo.
aha i jeszcze cos, jak jest zimny i wrzuce mu luz dojezdzajac np do skrzyzowania to wtedy od czasu do czasu faluja obroty, ale jak sie kola zatrzymaja to przestanie no i jak jest rozgrzany tez jest wszystko ok.
ali72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem