View Single Post
Stary 03-11-2010, 10:33   #5
waldek72
ford::average
 
Avatar waldek72
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Skąd: Białystok
Model: FF II
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 184
Domyślnie Odp: chce kupic Focusa 2 jaki silnik wybrac ?

w tym samym czasie ja i koleżanka z pracy kupowaliśmy focusy. ona chciała z polski, bo można sprawdzić przebieg itp. kupuje z serwisu bo pewny, koniecznie benzynę więc wzięła 1,6. Ja bardziej chciałem diesla. Kupiłem więc 1,8 tdci z włoch. Ona ma wyposażenie trend na polskę, bez klimy, tapicerka jak u babci na tapczanie w jakieś pasy, kierownica plastik, bez radia firmowego, itp. Przebieg okazał się skręcony, serwis sprzedający umył ręce twierdził że auto było tylko w komisie, auto było po stłuczce i teraz ciągle są z nim kłopoty. Czasem nim jeżdżę i uważam że to jakaś masakra, jego brzmienie, w ogóle repertuar dźwięków, przyspieszenie słabiutkie a spalanie około 10 w mieście to szok. Ja nie mam kłopotów nie wykładam pieniędzy, auto było w leasingu we włoszech dla osoby fizycznej, którą znalazłem na facebooku. Znalazłem ją, potwierdziłem przebieg, zapytałem o naprawy, czy pasek rozrządu był zmieniany i jestem zadowolony. Auto się sprawdza i mity o wykładaniu ciągle pieniędzy na nowoczesnego diesla są chyba nie do końca prawdziwe.
waldek72 jest offline