View Single Post
Stary 03-02-2010, 01:05   #1
seknok
 
Postów: n/a
Domyślnie Ford Mondeo MK3 vs Ford Focus MK1 :) - Prośba o poradę :)

Witam szanowne grono forumowiczów!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niebawem będę przymierzał się do zmiany auta i w związku z tym mam parę pytań odnośnie kilku kwestii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. liczę, że zacne grono kolegów postara mi się jakoś pomóc.

Do rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Do tej pory jeździłem focusem 1.8 tddi (urodziło się dziecko - myślałem że będę stukał nie wiadomo ile kilometrów a jest inaczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )Postanowiłem przesiąść się na Forda w benzynie… I tutaj pojawia się w mym sercu rozterka bo nie mam jakichkolwiek doświadczeń związanych z tymi silnikami Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Interesują mnie głównie silniki 2.0 (ew. 1.8 również wchodzi w grę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Rocznie jeżdżę ok. 16000-17000 tyś km w związku z tym spalanie nie wpływa na mój wybór w żadnym stopniu.

Czy koledzy mogliby jakoś przedstawić mi jak to się ma z benzynkami w tych samochodach?

Czy cec***ą się one jakąś nadzwyczajną awaryjnością czy może są to solidne jednostki?

Jak wygląda sprawa zawieszenia w mondeo? Czy jest jakoś ponadprzeciętnie wrażliwe itd. czy raczej znosi jakoś trudy polskich dróg?

Z tego co widze na forum to tematów odnośnie silników benzynowych jest stosunkowo niewiele więc mam nadzieję że to dobry znak :528:

Znalazłem kilka ogłoszeń dla porównania i przy okazji zastanawia mnie pewna rzecz - mondeo MK3 w benzynie można znaleźć na allegro powiedzmy za 17-18 tyś. Czy ta przystępna cena ma związek z jakąs usterkowością tych jednostek?

Ford Focus:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11258394

(Przy okazji pytanie - czy w ogłoszeniu jest błąd odnośnie mocy silnika czy jednostki 1.8 w poźniejszych latach rzeczywiście miały 130 ps? )

Ford Modeo:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11304206

Pozdrawiam i z góry dziękuję za jakieś opinie kolegów znających te jednostki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

(ps. z racji, że to mój pierwszy post mam nadzieję, że zbytnio nie napaskudziłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
  Odpowiedź z Cytatem