Temat: [Focus 1998-2004] nie działa centralny zamek
View Single Post
Stary 20-03-2010, 19:57   #2
marcin_walczak
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 04-01-2009
Skąd: Kutno
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: nie działa centralny zamek

Cytat:
Napisał tomek focus kombi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,mam problem z centralnym zamkiem.Jakis czas temu przestał zamykac i otwierac drzwi z pilota(tak jakby coraz słabiej było słychac mechanizm zamykania,aż wreszcie przestał działac).Teraz musze zamykac kazde drzwi osobno bo nawet jak od strony kierowcy zamykam kluczykiem to tylko te jedne dzwi sie zamykaja.Kable sprawdzałem to nie sa poprzecierane przy drzwiach,bezpieczniki tez sa ok.jesli ktos ma jakas rade to prosze pisac:nr.gg 8846368 , tomek.kolacki@wp.pl aa do tego jeszcze dochodzi niedziałajaca tylna klapa,czyli ani z kluczyka ani z deski z przycisku nie łapie.
witam, jeśli chodzi o tylną klapę to z kluczyka powinieneś ją otworzyć , jeśli nie daje się otwierać to pewnie coś z zamkiem - zbieg okoliczności że i reszta nie działa.Jeśli chodzi o zamki w drzwiach to "poleciała" pewnie centralka od centralnego zamka. Serwis odradzam z wiadomego powodu. Każdy DOBRY elektryk samochodowy wstawi Ci zamiennik centralki . Ja miałem podobnie, tylko z kluczyka dało się wszystko zamkną( z pilota nie ) ale tylko od strony pasażera (próba zamknięcia od strony kierowcy kończyła się zamknięciem tylko drzwi kierowcy).Wymiana centralki pomogła - zapłaciłem (dodam ze u znajomego) 200 zł z robocizną
pozdrawiam
marcin_walczak jest offline   Odpowiedź z Cytatem