View Single Post
Stary 02-03-2008, 21:16   #10
ziemek123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: Ustawienie rozrządu w 1,8td endura de

Blokady wału to raczej nie dorobisz chyba że wytoczysz bo ta blokada opiera się o przeciwwagę wału i musi mieć odpowiednią długość(musiał bym zmierzyć.Do pompy 6mm.Wagi silnika ze skrzynią to niepotrafię oszacować ale napewno 2 ludzi nie da rady bo trzeba trochę manewrować.Ja wyciągałem do góry na bloczku i we dwie osoby.Samemu był problem.Może jak masz dobry wygodny kanał?to sobie poradzisz.Pamiętam czasy kiedy woziło się z niemiec składaki i wszystko robiło się na lawecie z pomocą lewarków we dwie osoby(też nie zawsze).Tak strzelam że waga to ok 150kg.najmniej ale dokładnie niemam pojęcia.Może ktoś zna dokładniejszą wagę?Wracając do tematu wkońcu udało mi się odpalić zapala ładnie szybko łapie ale kopci na czarno czarno-niebiesko,Czy to może być wina ustawienia konta POMPY????Za duża dawka paliwa? Pompa była sprawdzana na hamowni wtryski też są ok.Silnik pracuje równo i ładnie,ale to kopcenie?Może pierścienie byle co?Oglądałem cylindry jak miałem zdjętą głowicę i nie miały progów ani nie były porysowane wyglądały ładnie jak na 250 tyś.A może musi trochę poklekotać bo chodził tylko jakieś 2-3 min po remoncie.Zobaczymy jutro Pozdrawiam do nast.
ziemek123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem