View Single Post
Stary 10-04-2019, 18:47   #1
David Black
ford::amateur
 
Imię: David
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: BD10
Model: FOCUS TITANIUM NAVIGATOR
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Niedzialajace automatyczne odpalanie auta.

Witam. Niedawno rozrusznik odmowil posluszenstwa wiec zaprowadzilem auto do lokalnego garazu. Po odebraniu auta nie dzialaly:
System Start/Stop. Powodem usterki okazal sie niepodlaczony czujnik na akumulatorze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Usterke znalazlem sam podczas wymiany Clutch Master Cylinder (przepraszam ale nie wiem jak sie nazywa ta czesc po polsku) taki silownik do sprzegla przy samym pedale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. NAPRAWIONE
Tip Start (automatyczne odpalanie-tutaj tez nie wiem jak ten system sie nazywa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Chodzi o to ze wsiadam do auta i trzymajac wcisniete sprzeglo wciskam przycisk i od razu go puszczam. Jesli silnik jest zimny to wlaczaja sie swiece zarowe ( caly czas wcisniete sprzeglo) za chwile zaczyna krecic rozrusznik i silnik startuje. Teraz za kazdym razem kiedy odpalam auto musze przycisk trzymac az auto odpali. DO NAPRAWY
Moze ktos juz sie z tym spotkal i wie jak to naprawic. Z gory dziekuje za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. Przepraszam za brak polskich znakow ale klawiatury polskiej nie mam.
David Black jest offline   Odpowiedź z Cytatem