Temat: [Focus 2004-2008] Kolejny komplet tarcz do bani
View Single Post
Stary 13-05-2011, 07:17   #8
mjprzem
ford::expert
 
Zarejestrowany: 25-02-2008
Skąd: podkarpackie, mielec klimatyzacja napełnianie
Model: focus sedan ghia
Silnik: tddi
Rocznik: 2000
Postów: 3,108
Domyślnie Odp: Kolejny komplet tarcz do bani

Cytat:
Napisał Jester Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pogrążasz się. Nie musisz pisać w każdym wątku.
poprostu nudze sie w pracy...co mam krzyzowki rozwiazywac...? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wole innym pomoc.
Cytat:
Napisał Assan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... Kto traktuje niepoważnie nowych?....
gdybym potraktowal tzanie
nie powaznie to bym nic nie napisal...
poprostu opis jest niepelny i zwracalem na to uwage...napisalem aby wyjasnila dokladniej o co chodzi...
a co na to poradze ze wiele osob wlasnie w taki sposob pisze swoje pierwsze posty..niestety wiele z tych osob pozniej sie tez nie odzywa...
Cytat:
Napisał Glenroy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1) ...wiem, że to miało być w formie żartu, ale skoro już zwracasz na coś uwagę to wytłumacz dla czego jest inaczej i jak to poprawnie zrobić...

2)....Jakoś wątpię, żeby rozmiar felgi miał znaczenie przy zużyciu hamulców, ale nie mi to oceniać, jakoś duża grupa forumowiczów nie narzeka poruszając się ma 17 czy nawet 18 calowych felgach, trzeba po prostu wiedzieć gdzie i co można, dobra felga aluminiowa wytrzyma na prawdę tyle samo albo i więcej niż stalówka
1) poprostu zakladamy na czyste i sie nie hartuje hamulcow..musza sie dotrzec jak wszystko na poczatku...
a o co chodzi w tym wątku niemam zielonego pojecia bo z opisu niemozna nic wywnioskowac.. jednak ciezko aby 3 razy zalozyc krzywo tarcze.
2) To sie zgadza. ale niski profil w polaczeniu z duza dziura = krzywa felga lub bodz tez uszkodzone zawieszenie.
Zmiana profila opony na 1 rozmiar wiekszy robi naprawde bardzo duzo...a majac duze kola niemamy tyle manewru.
no chyba ze mamy do dyspozycji ladne i rowne drogi...i tylko na takich sie poryszamy.

PS. nie jest moim zadaniem obrazanie nikogo na forum... wyrazam swoje opinie poprawne badz nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czasami dochodzi do sprzeczek z nieporozumien ale jesli
Na cialo A dziala ciało B to ciało B oddziałowuje na ciało A z taką samą siłą i kierunkiem lecz o przeciwnym zwrocie. (Lub czasami większą siłąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Nie wiem co wszyscy tacy spieci...po wyplatach tak jest...? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mjprzem ; 13-05-2011 o 07:45
mjprzem jest offline   Odpowiedź z Cytatem