View Single Post
Stary 26-12-2013, 13:08   #59
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uwazasz ,ze kuga duzo pali ? Wychodzi mi srednie spalanie 7,5l/100. Mysle ze to rewelacja jak na taki pojazd. Chodzi o to zeby producent w katalogach pisal realne spalanie, nie mam na mysli kugi, tylko wszystkie pojazdy
Ja uważam że pali tyle ile "powinna", tzn nie jestem zaskoczony że w trasie mi pali ok 7l a w mieście ok 10l. NormalneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niektórzy jednak chyba oczekują chyba żeby samochód jeździł na powietrzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do katalogowych danych to zawsze trzeba na nie patrzyć z przymrużeniem okaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja jestem bardzo zadowolonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem