View Single Post
Stary 19-01-2011, 13:39   #10
dzimi75
ford::advanced
 
Avatar dzimi75
 
Zarejestrowany: 30-03-2010
Skąd: WARSZAWA
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0TDCI 140 KM
Rocznik: 2011.10
Postów: 253
Domyślnie Odp: 2.0 TDDI 2002r. Pytanie o felgi.

Cytat:
Napisał jendrekmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tylko że oryginalne mają dużo większe otwory na szpilki, dlatego potrzebne są nakrętki z pierścieniem "pływającym" o większej średnicy a do zwykłych alu stożek jest stały a nie pływający. każdy robi jak chce oczywiście ale w nakrętkach chodzi głównie o powierzchnię styku stożka nakrętki z felgą. w większości przypadków się nic nie stanie ale...
Właśnie wchodzą pływające pierścienie i wszystko gra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Juz z 3 tysiące km zrobiłem i raz koła ściągałem bo tarcze wymieniałem i wszystko jest w porządkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JA nie mam w zapasie dojazdówki oryginalna alu felgęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Wiec sam nie wiem jak jest z tymi kołami.Czy są małe dojazdówki czy duże koła?
__________________
dzimi75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem