Temat: [Mondeo 2000-2007] Raport spalania 2.0 TDCI 130 KM
View Single Post
Stary 16-02-2014, 09:28   #9
Rafti
ford::average
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 13-12-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Mondeo mk5 ST-Line
Silnik: 2.0 Ecoboost 240
Rocznik: 2016
Postów: 63
Domyślnie Odp: Raport spalania 2.0 TDCI 130 KM

Cytat:
Napisał kuba093 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no właśnie i tu problem wydaje mi sieze moj za duzo pali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jestem po regeneracji wtrysków i pompy i spalanie wydaje mi sie zbyt duże bo ok 8 L
50%na50% trasa/miasto po miescie spokojnie ok 80 -100 km/h a trasa 120-150.
Podoba mi się tekst "po mieście spokojnie 80-100 km/h" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hehe ;p

A tak wracajac do tematu moj mondzio ^^ rozwalony maly termostat silnik nie dogrzany zimowe opony "zima" chyba 1 wtrysk padajacy przycinajacy sie: miasto jakies 8-8.5 (normalna jazda ani zylowanie ani eko) trasa 90-110 km/h szwecja caly bak komputer 5.3 moje wyliczenia 5.8 tak usredniajac to jakies 7 wciaga spokojnie w trybie mieszanym wiec wydaje mi sie twoje 8 litrow nie jest takim zlym wynikiem aczkolwiek sprawdzil bym czy wszystko ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafti jest offline   Odpowiedź z Cytatem