Temat: [Fiesta 1995-2001] zawieszenie tyl - dziwny stukot
View Single Post
Stary 15-11-2007, 04:48   #4
neos64
ford::average
 
Avatar neos64
 
Zarejestrowany: 11-06-2007
Skąd: WLKP
Model: Fiesta/ Scorpio
Silnik: 1.3 CLX/ 2.5 TD
Rocznik: 1992/1993
Postów: 113
Domyślnie

Cytat:
Napisał redas
Witam mam forda fieste mk4 rocznik 1996 1.25 zetec przebieg 180tys. problem dziwne stukot na tylnym zawieszeniu jak najade na dziure , prosze o pomoc dziekuje.

Witam :fcp1 Sprężyny i amorytyzatory do wymiany miałem to samo poprostu siadło Ci zawieszenie, pisze sprężyny bo są nie drogie a za jednym zamachem możesz je wymienic. Moje pytanie: Znosi Ci tył auto na malutkich zakrętach? Jeśli tak to nie masz już amortuzatorów tylko to co po nich zostało... koniecznie wymien bo grozi to wypadkowi szczegolnie zimą i w takich warunkach pogodowych!
P.S Można to w łatwy sposób sprawdzić moim sposobem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kilka osób siada n bagażniku i wduszaj tył na maksa jeśli jest super mięki i wytrzepany to już masz sprawe jasną że trzeba amory wymienić, jeśli nie bedzie stukac jak pisałeś podnieś tylne koło (z obu stron warto sprawdzić) i wsadz pod nie drewniany mały wózek na kółkach i w ten sposob sprawdzisz stukanie bujając autem na boki innej możliwości osoby bez kanału nie maja, fiesta nie jest ciężka w dwie osoby podniesiesz spokojnie tylne koło aby swobodnie podstawic coś ruchomego. Wiem że to dziwne co pisze ale działa! Jakos trzeba sobie radzić. Pozdro i powodzenia. :fcp14
__________________
W drzewo najłatwiej wjechać na zakręcie. . .
neos64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem