Temat: [Ogólne] TravelPilot EX i mapa POLSKI
View Single Post
Stary 12-06-2008, 15:09   #38
marekgd1
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 12-06-2008
Skąd: Trójmiasto
Model: Mondeo IV
Silnik: 2,0 TDCI 163KM Titanum
Rocznik: pażdziernik 2011
Postów: 10
Domyślnie Re: TravelPilot EX i mapa POLSKI

Witam wszystkich forumowiczów, chociaż zalogowałem sie dopiero teraz, to po tym forum chodzę i czytam różne tematy i posty od marca '08.
Pod koniec kwietnia br, stałem sie posiadaczem MDO Kombi z 2005r (już po liftingu), w raz z samochodem stałem sie posiadaczem radia TravelPilot EX, w raz z przystawką na telefon jak na zdjęciu w poście pierwszym w tym temacie. Dzięki informacjom na tym formum dowiedziałem się jak wykorzystać wbudowany BT w tym radiu aby połączyć go z moim aparatem (Nokia E50). Bardzo fajnie to działało, nie było jakichkolwiek sprzężeń. Nauczyłem się też jak przez obsługę radia można nawiązać połaczenia telefoniczne (sukces wielki, bo sam osobiście nie umiem innych języków jak polski).
Niestety, któregoś dnia wsiadam do samochodu i klops, nie mogę połaczyć telefonu z radiem, a po wciśnięciu słuchawki w radiu - robi sie tylko cicho w samochodzie, a na wyświetlaczu pojawia się napis MUTE, gdzie wcześniej wchodziło się do meni.
W związku z tym również jestem zainteresowany przywróceniem pełnej sprawności tego radia, nie wspomnę o navi,
Pozdrawiam,
marekgd1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem