Temat: [Kuga 2008-2012] światła do jazdy dziennej FABRYCZNE
View Single Post
Stary 25-07-2017, 19:49   #139
szejbtom
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: POLSKA
Model: Mondeo
Silnik: Duratec HE
Rocznik: 2002
Postów: 66
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej FABRYCZNE

Cytat:
Napisał segram Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, szukam na forum i nie mogę znaleźć. Jeżeli duplikuję to z góry przepraszam.
Posiadam Kugę 2008r, oryginalne światła LED do jazdy dziennej.
Mam wyciągnięty bezpiecznik 110 oraz 113, zamontowany 135 oraz przekaźnik r15. W zielonej kostce od GEMa w pinie 1 oraz 26 wychodzą oryginalne kable koloru zielonego z brązowym paskiem (nie robiłem tutaj mostka stwierdzając fakt że jest to oryginalne i powinno tak zostać)

Przełącznik w pozycji AUTO w dzień palą się światła mijania, gdy jest zmierzch do świateł mijania dołączają się LEDy i postojówki.
Przełącznik w pozycji C(reflektory) palą się światła mijania oraz Ledy i postojówki.
Przełącznik w pozycji B(pozycyjne) palą się postojówki i Ledy
przełącznik w pozycji A nic się nie pali (tutaj chyba prawidłowo)
Czy ktoś jest może w stanie powiedzieć co jest źle? Czemu gdy jest dzień nie palą się tylko LEDy a wieczorem przejdzie na światła mijania?
Musiałeś coś źle podłączyć.

Pozycja O - Palią sie LED 100% (z tyłu i rejestracji nie palą się jeżeli wyjąłeś zgodnie z instrukcją odpowiednie przełączniki.

Pozycja Postojowe - Palą się postojowe + LED 50%
Pozycja Mijania - LEd 50% + Postojówki + Mijania
Pozycja AUTO - Wiadomo.

+ Przy zmianie przełącznika na AUTO musisz mieć kogoś kto włączy Ci tą opcję w komputerze.
szejbtom jest offline   Odpowiedź z Cytatem