View Single Post
Stary 05-08-2010, 15:15   #33
kris83
ford::amateur
 
Avatar kris83
 
Zarejestrowany: 01-04-2010
Skąd: Namysłów
Model: Ford Focus
Silnik: diesel 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 4
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

Ja jadę po 9. sierpnia do warsztatu c-tronic w Żernikach Wrocławskich, bo do 9. fachowiec od układu wtryskowego jest na urlopie. Wcześniej miałem problem z filtrem cząstek stałych. Zgłosiłem się w kwietniu i usunęli. Do tej pory wszystko działa sprawnie. Już wtedy jednak zalecano mi diagnostykę, bo był problem na jednym z cylindrów, najprawdopodobniej stąd też pojawił się kłopot z filtrem, wtrysk lał czy coś takiego. Nie starczyło funduszy więc wybieram się dopiero teraz. Mam dwa auta więc starałem się oszczędzać focusa. Wiem, że ceny regeneracji wtrysków delphi są wyzsze niż w przypadku boscha, pani z którą miałem okazję rozmawiać tłumaczyła to droższymi niż boscha częściami wymiennymi. Koszt może wynieść od 350 do 600zł w zależności od tego, co konkretnie należy wymienić. Warsztat ma świetny sprzęt, widziałem juz przy okazji usuwania filtra i bazują na oryginalnych częściach, nie na jakiejś chinszczyźnie. Z resztą w biurze widziałem na ścianie certyfikaty Boscha i Delphi. Z poprzedniej usługi jestem zadowolony, więc tym razem pewnie też wszystko pójdzie gładko. Mam nadzieję...

Aha... i świeci mi od jakiegoś czasu sprężynka, ale zaparkowalem auto w garażu o tak postoi pewnie do 10, bo tak planuje zaklepać sobie termin.

Ostatnio edytowane przez kris83 ; 05-08-2010 o 15:20
kris83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem