Temat: [Focus 1998-2004] spryskiwacze reflektorów ksenonowych
View Single Post
Stary 29-03-2009, 12:58   #1
areyoufine
ford::beginner
 
Avatar areyoufine
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Kalisz/Ostrów WLKP
Model: Focus MK1 FL
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 41
Domyślnie spryskiwacze reflektorów ksenonowych

Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy temat na forum, więc prosze o wyrozumiałość. Mam Focusa MK1 po LF, postanowiłem założyć do niego ksenony. Znalazłem oryginalne lampy, nowe oryginalne przetwornice i żarówki. Jednak męczy mnie ciągle temat spryskiwaczy do tych reflektorów. Czy wiektoś jak można je zamontować? I gdzie (oprócz ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) można takie coś dostać? W zderzaku muszę wyciąć dziury, do tego rury, pompka, zbiorniczek. Szukałem wszędzie, allegro, inne fora, nigdzie nic nie znalazłem.
Szukałem także czegoś uniwersalnego, lecz nie bardzo wiedziałbym jak to zainstalować.
Czy ma ktoś Focusa z ksenonami i z oryginalna instalacja spryskiwaczy reflektorów? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda i dowiedzieć się czy jest to skąplikowana sprawa.
Dodam jeszcze, że chce, by efekt końcowy był jak najbliższy oryginałowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez areyoufine ; 29-03-2009 o 13:05
areyoufine jest offline   Odpowiedź z Cytatem