View Single Post
Stary 28-03-2013, 09:00   #1
Elden
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo Mk3 2.0 TDCi do oceny :)

Witam,

noszę się z zamiarem kupna samochodu, porozmawiałem z różnymi "fachowcami" sam też coś wiem, i po długim namyśle zdecydowałem, że poszukam Forda Mondeo Mk3. Cena do 18- 19 tys. Nie należę do ludzi którym się pali pod siedzeniem, żeby kupić złom i zdaje sobie sprawę, że cudowne auta z przebiegiem 150 tys. w dieslu z niemiec, są marzeniem. Znalazłem właśnie takie cudo które mimo zapewnień że przebieg jest oryginalny na 100% ma zrobione z 100 tys. wiecej jak nie 150.

http://allegro.pl/ford-mondeo-ghia-x...123737317.html

Największe pytanie jest skąd on do cholery wziął tyle tego wyposażenia dodatkowego ?! Wentylowane siedzenia w Fordzie z 2005 roku ?

To co sam zauważyłem to :

- nawigacja przynajmniej jak dla mnie ma inny kolor więc była wymieniana albo dodana
- przebieg, gdyby taki był to... w Polsce złoto rosło by na drzewach
- nie pisałem do gościa, ale to prawdopodobnie jest kompletnie nie opłacone więc pewnie z 1500 wiecej trzeba dać.
- co jest z nim nie tak ? za ładny. Jeśli ma zrobione z 280 - 300 to pewnie wtryski, dwumasa, moze nawet rozrząd nadchodza... ?

Dzieki z góry za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem