View Single Post
Stary 27-10-2005, 08:24   #7
patryk_waw
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-07-2004
Skąd: Warszawa
Model: Citroen C5
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2001
Postów: 188
Domyślnie

Niestety wiem coś o tym, czasami powoże Yarisa rodziców wożąc moją mamę która jest inwalidą I grupy i ma wszelkie dokumenty uprawniające do parkowania na wyznaczonych miejscach. Znalezienie wolnego miejsca dla inwalidy graniczy z cudem, nikt sie tym nie przejmuje. Nie ważne że czasami inwalidzie przejście tych dodatkowych 200 - 300 metrów sprawia ból i wymaga nadludzkiego wysiłku. Ważne, że ja mam blisko!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Swojego czasu zrobiłem taki manerw że zastawiłem oznakowanym Yarisem palanta który olewał koperty i oznakowanie miejsca dla inwalidy... skończyło się mandatem dla niego w kwocie 300 PLN bo osioł wezwał straż miejską bo ktoś go zastawił i on nie może wyjechać, od tamtej pory zaczął zwracać uwagę na znaki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

BTW
Od kilku tygodni jest prowadzona przez stwoarzyszenia osób niepełnosprawnych akcji polegająca na tym że samochody nieprawidłowo zaparkowane na miejscach dla inwalidów są fotgrafowane, a zdjęcia przekazywane są policji która rozsyła mandaty 150 PLN razem z kompletem materiałów informacyjnych.
__________________
Pozdrawiam
Patryk
patryk_waw jest offline   Odpowiedź z Cytatem