View Single Post
Stary 07-03-2011, 02:10   #9
AQT24
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-09-2010
Skąd: Słupsk
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 32
Domyślnie Odp: Maglownica. Gdzie regenerują w Trójmieście ?

Cytat:
Napisał ak15 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz mam juz więcej wiadomości. Nie są oni warsztatem samochodowym, więc nie demontują przekładni. Do warsztatu dostarcza się wymontowany element. Czas regeneracji to ok. 2 dni. Koszt jest zależny od stanu technicznego np. stopnia korozji. Przybliżony koszt regeneracji kompletnej przekładni wraz z drążkami i osłonami 500-1100 zł.
No i teraz mam zgryz, bo przy dość wysokiej cenie zależy mi na gwarancji za całą usługę. A jak okaże się, że trzeba jeszcze to i owo dodatkowo zrobić + olej, jakies uszczelki ? Nie znam się na tym, więc troche obawiam się tego. Musiałbym to zlecić w warsztacie samochodowym. W Łodzi jest firma, która sie specjalizuje w przekładniach kierowniczych i robia to kompleksowo. Al eto ode mnie troche daleko.
W Słupsku możesz zregenerować maglownicę na ulicy Braci Staniuków 40 (przy wylotówce na Ustkę). Ceny zależne od modeli. Można skontaktować się telefonicznie i zapytać się o koszt kompleksowej regeneracji maglownicy, tak jak to było w moim przypadku. I bez obaw o gwarancję u nich masz 25 miesiecy gw. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To ich stronka: http://lauber.pl/ Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to wielu mechaników ze Słupska i okolić przywozi do nich części ze względu na krótki czas oczekiwania i dostępnośćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Naruszenie regulaminu paragraf 23 i 24
AQT24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem