View Single Post
Stary 30-05-2003, 22:27   #9
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie

Cytat:
A czy udostępniłbyś pliki (pewnie w Corel'u) z rysunkami tarcz?
No jasne, wolisz na stronie czy podeslac Ci na maila ? I takie czyste tarcze czy z jakims motywem? :-) Chcesz sam sobie przerobic? :-)
Cytat:
Może lepszy efekt dałoby zapisanie tego w pliku jpg i zrobienie odbitki (tak jak z aparatu cyfrowego) na papierze samoprzylepnym? Na pewno będzie lepsza jakość i efekt wizualny.
No o tym nie pomyslalem... Wydaje mi sie, ze jakosciowo te z drukarki nie sa zle (z daleka przez szybke i tak nie bedzie widac :-)) Moja dosc dobrze drukuje. Ale to jest jakis pomysl, musze popytac gdzie i za ile mozna takie cos zrobic.
Cytat:
Nie wiesz może czy można gdzieś dokupić same wskazówki w innym kolorze?
No z tego co mowia w serwisie to nie ma takiej mozliwosci. I faktycznie pokazywali mi na tym swoim programie z czesciami - sa cale komplety tarcz: jeden komplet to obrotomierz ze wskazowkami, drugi predkosciomierz ze wskazowkami i trzeci to paliwo i temp ze wskazowkami (tak nawiasem mowiac - tylko ten ostatni kosztuje 180zl...)
Cytat:
A jak sprawa z podświetlaniem - przecież standardowe tarcze mają napisy i wskazówki z materiału fluoroscencyjnego (chyba)?
Wedlug mnie nie. Przynajmniej moje w zaden sposob sie nie swieca. Moze uznali, ze skoro sa biale na czarnym tle to w zupelnosci wystarczy :-) Ja tez wychodze z takiego zalozenia - czarne na bialym tle dosc mocno sie odcinaja... :-)
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem