View Single Post
Stary 06-05-2021, 16:42   #412
luck76
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-02-2021
Skąd: DA
Model: Kuga Mk3 ST-line X
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2020
Postów: 121
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał qualin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym chętnie na zimę założył 19 bo 18tki które mam wyglądają na 16tki. Kuga ma bardzo dużą średnicę koła. Nawet teraz na 20 mam spory balon. W Fieście na 17 jest u mnie mniej gumy jak w Kudze na 20

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
jeździ jak emeryt pacząc ino na spalanie, do tego taaaakie laczki i się dziwi że AMGi i inne cuda wyprzedzajo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Martingg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ta niebieska to testowa? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czerwone ST najpiękniejsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fakt, czerwony słitaśny, sam miałem dla żony w pierwszym rzucie takie zarezerwowane z umową gotową do podpisu, ale pogoniła mnie z tym kolorem mówiąc, że nie chce się rzucać w oczy - ma być grafitowy i kropka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co ciekawe cena taka sam mimo że 600 katalogowy droższy był. Sądziłem że to babeczki na kolory paczą, ale widzę że na tym forum to męska domena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
luck76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem